IMGP1065

Centrum Informacji Multimedialnej zwane jest ważnym i ciekawym miejscem w szkole. Staramy się, aby było przyjazne dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników. Każdy czytelnik ma wolny dostęp do księgozbioru, który liczy ponad 10 tys. książek oraz ponad 300 egz. multimediów wykorzystywanych do pracy przez nauczycieli i uczniów.

Wszystkie dostępne materiały można przeglądać i zamawiać w katalogu komputerowym, który dostępny jest przez stronę internetową: ww.atut.fem.org.pl/biblioteka.

Przytulna czytelnia wyposażona jest w komputer z telewizorem, w wypożyczalni znajduje się 6 stanowisk multimedialnych z dostępem do internetu. Na terenie biblioteki działa także bezprzewodowa sieć komputerowa, z której chętnie korzystają uczniowie i nauczyciele. Pragniemy, aby to miejsce było przyjazne wszystkim czytelnikom i zapewniamy doskonałe warunki do nauki, pracy samokształceniowej i rozwoju zainteresowań. Centrum Informacji Multimedialnej czynne jest codziennie od godziny 9.00 do godziny 16.00.